spiraldynamik.cz

  Medical yoga

  Medical yoga

  Srpen 6, 2015 ,, Literatura 0 comments 654 Hits

  Medical yoga Christian Larsen, Christiane Wolff, Eva Hager-Forstenlechner ISBN 978-80-87419-33-5 Vázaná, B5, celobarevná, 168 stran, Jste již přívržencem jógy a chcete si prohloubit svou praxi a vyprecizovat ásany? Nebo chcete s jógou začít, nejste si ale jistí, zda vám spíše neuškodí než pomůže? Které z mnoha pozic jsou vůbec pro […]

  Medical yoga

  Christian Larsen, Christiane Wolff, Eva Hager-Forstenlechner

  ISBN 978-80-87419-33-5

  Vázaná, B5, celobarevná, 168 stran,

  koupit_hned

  Jste již přívržencem jógy a chcete si prohloubit svou praxi a vyprecizovat ásany? Nebo chcete s jógou začít, nejste si ale jistí, zda vám spíše neuškodí než pomůže? Které z mnoha pozic jsou vůbec pro vás ty správné? Metoda medical yoga vám ukáže, jak si najít blahodárnou praxi, abyste se mohli chránit před přetížením a bolestmi a integrovat ásany do běžného života. K tomu medical yoga využívá znalosti spirální dynamiky a propojuje tisícileté vědomosti jogínů s poznatky z evoluce, anatomie a moderní medicíny. Vydejte se na uzdravující cestu k sobě!

  Fascinující pohled dovnitř těla

  Nechcete zůstat jenom při správném provedení ásan a chtěli byste také rozumět tomu, proč vlastně jóga dělá vašemu tělu tak dobře? Pak se nechte inspirovat jedinečnými anatomickými obrazy, které vám umožní vhled do propojení svalů ve vašem těle a otevřou vám oči.

  • 20 × 80: dvacet nejdůležitějších ásan a k tomu osmdesát variací

  • potíže × ásana: vybrané ásany pro nejčastější diagnózy

  • vnitřek × vnějšek: anatomické nákresy vám ukážou působení ásany v jediném náhledu

  • 7 × zdraví: sedm jógových sekvencí pro zdraví jednotlivých částí těla

  Written by lj
  Share It
  Your Comment